KURUMSAL

HAKKIMIZDA 

PROPTİK'in ilke ve prensipleri, daima doğru, güvenilir, dürüst ve en iyi hizmeti vererek %100 Müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Kurulduğu günden bu yana yeniliği takip eden, kaliteden ödün vermeyen PROPTİK, Gözlük sektöründe Konyada öncü firmalardan biridir.

İnsan sağlığının önemini kavramış bir kuruluş olarak görme problemi olanlara alternatif çözüm sunma olanağı sağlamıştır. Perakende satış mağazaları titiz bir hizmet anlayışla bir sağlık kurumu statüsünde çalışmaktadır. Müşterilerine kaliteli, yenilikçi ve kapsamlı hizmet sunmak adına ürün yelpazesini geniş tutarak, mağazamızda birçok kontakt lens,optik gözlük güneş gözlüğü ve optik cam   ürünlerinin sunumunu yapmaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

PROPTİK tüm çalışanları ile birlikte en iyi hizmeti vermek düşüncesiyle üstün nitelikli ürün anlayışından ödün vermeden, değerli müşterilerinin sürekli memnuniyetini sağlamayı kendine ilke edinmiştir.

VİZYONUMUZ

Daima müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak, değişim gereksinimlerini benimseyip ülkemiz ve dünyadaki tüm gelişmeleri yakalamak, bu amaçla öncelikle bölgesine ve tüm kente kaliteli hizmeti sunabilmek adına yatırımlar yapmak. Meslek içi teknik eğitim ilkelerimizden ödün vermemek.

MİSYONUMUZ

PROPTİK bir yandan, kaliteli hizmet anlayışını en yüksek standartlarda sağlamaya çalışırken, diğer yandan da müşterilerine optik sektöründeki tüm teknolojik yenilikleri takip ederek en kaliteli hizmeti sorumlu bir çözüm ortaklığı prensibi ile paylaşmaktır.

DEĞERLERİMİZ

-Değişime açık olmak

-Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışmak

-Sürekli gelişmek için kaynak tasarlamak

-Yenilikçilik

-Müşteri odaklılık 

-Güven ve saygı çerçevesinde kaliteden ödün vermeden hizmet sunmak.

© 2014 Proptik Lens | Tüm Hakları Gizlidir.İzinsiz Veri Kopyalanamaz.
Konya Web Tasarım